درخشش در اولدترافورد

نویسنده:
درخشش در اولدترافورد

والنسیا در یک بازی پایاپای 2-1 مغلوب منچستریونایتد در خانه ی این تیم شد.

 

والنسیا دیشب در یک بازی دوستانه در ورزشگاه اولدترافورد به مصاف منچستریونایتد آماده رفت که در 5 بازی آخر خود پیروز بوده است.

نیمه ی نخست همراه با موقعیت های نه چندان زهردار دو تیم بود. تا اینکه در دقیقه 32 یک پنالتی بحث برانگیز به سود تیم انگلیسی اعلام شد. رونی توپ را به تیرک عمودی دروازه کوبید در حالی که آلوز هم به خوبی مسیر توپ را تشخیص داده بود.

با شروع نیمه دوم و در دقیقه 49 درن فلچر توانست روی یک دفع ناقص از کرنر دروازه والنسیا را باز کند. پس از گل والنسیا رو به جلوتر بازی کرد و موقعیت هایی روی دروازه یونایتد ایجاد کرد تا اینکه سرانجام رودریگو مورنو توانست روی ضربه ی ایستگاهی پیاتی و اشتباه مدافعین در دفع توپ دروازه دخیا را باز کند. این نخستین گل رودریگو برای والنسیا بود.

پس از گل والنسیا دست از حمله نکشید و باز هم موقعیت های خطرناکی را ایجاد کرد که میتوانست از حریف جلو بیفتد. پیاتی یک فرصت خوب را روی ارسال گایا از دست داد. مدافعین یونایتد در این بازی دو بار توپ را از روی خط دروازه برگرداندند. در دقیقه 78 هم رونی یک فرصت عالی برای بازکردن دروازه آلوز داشت که توپ با اختلاف اندکی به بیرون رفت. شوت دنی پارخو هم در دقیقه 80 فوق العاده خطرناک بود که دروازبان آن را دفع کرد.

سرانجام در وقت های تلف شده در حالی که ثانیه هایی تا پایان بازی مانده بود, فلینی بازیکن نه چندان موفق منچستری ها در فصل گذشته روی خروج مرگبار آلوز توانست دروازه خالی را بگشاید تا یونایتدی ها ششمین بازی پیاپی خود را ببرند.

اگرچه والنسیا این بازی را باخت اما نمایش بسیار خوبی برابر تیم مدعی و آماده ی یونایتد نشان داد.

تقابل ماتا برابر تیم سابق خود در این بازی نیز از نکته های قابل توجه این بازی بود.

ترکیب دو تیم در بازی:

Manchester United: De Gea, Jones, Mata (Keane, min. 66), Rooney, Smaling (Lingard, min. 66), Hernández (Januzaj, min. 75), Young (Kagawa, min. 66), Herrera (Fellaini, min. 75), Fletcher (Cleverley, min. 66), James and Blackett.

 

Valencia CF: Alves, Vezo, Feghouli (Piatti, min. 56), Javi Fuego, Alcácer (De Paul, min. 56), Barragán, Rodrigo (Vinicius, min. 89), Parejo, Andre Gomes (Guardado, min. 72), Otamendi and Gayà.

بازگشت

تاکنون دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده.
شما اولین دیدگاه را بنویسید.

ارسال دیدگاه