سیسوکو ی دومین!

نویسنده:
سیسوکو ی دومین!

علی سیسوکو مدافع فرانسوی والنسیا به استون ویلا پیوست.

 

مدافع چپ والنسیا که فصل گذشته را به صورت قرضی در لیورپول سپری کرد،در لیست فروش باشگاه قرار داشت و عملکرد او در بازی های دوستانه و تمرینات پیش فصل منجر به تغییر این تصمیم نشد و این بازیکن 26 ساله در ازای مبلغی در حدود 3.5 میلیون یورو به استون ویلا انگلیس ملحق شد.سیسوکو دومین والنسیایی است که در چند ماه اخیر مستایا را به مقصد استون ویلا ترک می کند.فیلیپ سندرس سوئیسی نیز چندی پیش والنسیا را به مقصد استون ویلا ترک کرده بود.

حالا با خروج سیسوکو،مدافعان چپ والنسیا برای این فصل خوزه گایا و آندرس گواردادو هستند که احتمال خروج گواردادو وجود دارد و از طرفی هم ممکن است گواردادو به عنوان مدافع چپ استفاده نشود.

سیسوکو دومین والنسیایی است که به استون ویلا پیوست،دومین مدافع چپی است که از والنسیا خارج شده و دومین فرانسوی است که مستایا را ترک کرده است!

Mohsente

بازگشت
هوادار

متاسفانه تا اینجا والنسیا در فصل نقل و انتقالات خوب کار نکرده و عملکرد این تیم درست مانند تیم های ورشکسته است که نمی تواند یک بازیکن متوسط به بالا هم بخرد اگر به خریدهای تا بدینجای تیم نگاه کنیم هیچ کدام از بازیکنان در حد والنسیا نیستند تیمی که مدعی قهرمانیه باید بازیکنان بزرگ رو بخره مانند اتلتیکو مادرید. اتلتیکو اگر بازیکنان بزرگش را فروخت بازیکنان بزرگتری را گرفت بر عکس والنسیا......

از بازیکنان که بگذریم کادر فنی بزرگی هم در راس تیم نیست امسال نیمکت اختصاص داده شده به یه مربی ضعیف

امیدواریم والنسیا امسال بتونه حداقل سهمیه لیگ اروپا رو بگیره چون این تیم نمیتونه با تیمهای رئال بارسا اتلتیکو بیلبائو سویا رقابت کنه

ارسال دیدگاه