فرار بازیکن قدیمی از خانه اش

نویسنده:
فرار بازیکن قدیمی از خانه اش

ویسنته گوایتا دروازه بان 26 ساله ی والنسیا به ختافه پیوست.

 

با آمدن یوئل رودریگز،طبیعی بود که دیگر جایی برای گوایتا نیست.هرچند گمانه زنی برا خروج گوایتا ماه ها بود که انجام می شد و در نهایت این اتفاق افتاد و گوایتا به ختافه پیوست.گوایتا از بازیکنان قدیمی والنسیا بود و 19 سال بود که بازیکن والنسیا محسوب می شد و در فصل گذشته هم چند باری بازوبند کاپیتانی را بر بازی بسته بود.

گفته می شود ختافه گوایتا را به عنوان بازیکن آزاد جذب کرده ولی والنسیا می تواند در آینده این دروازه بان را به مستایا بازگرداند.

گوایتا پس از خروجش از والنسیا گفت:والنسیا همیشه در قلبم می ماند.از تمام هواداران تشکر می کنم.والنسیا خانه ی من است،باشگاه من است...والنسیا از بچگی در قلب من بوده و خواهد ماند...

گوایتا از فصل 2009-2008 تحت هدایت اونای امری به تیم اصلی والنسیا آمد و فصل 2010-2009 را در رکرتیوو اوئلوا گذراند و عنوان بهترین دروازه بان دسته اول اسپانیا (زامورا) را به خود اختصاص داد.

شاید بهتر بود با خروج گوایتا دیگر دروازه بان دیگری به مستایا ملحق نشود تا جا برای دروازه بانان جوانی مثل جائومه دومنک باز شود اما حالا با جذب یوئل رودریگز باز هم جایی برای دروازه بانان تیم های پایه وجود ندارد.

Mohsente

بازگشت

تاکنون دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده.
شما اولین دیدگاه را بنویسید.

ارسال دیدگاه