فسخ قرارداد کاپیتان

نویسنده:
فسخ قرارداد کاپیتان

ریکاردو کاستا کاپیتان 33 ساله ی والنسیا که یک سال از قراردادش با باشگاه باقی مانده بود،با توافقی دو طرفه قراردادش را فسخ کرد.

 

ملی پوش پرتغالی که از ماه ها قبل زمزمه های خروجش از والنسیا به گوش می رسید،وقتی متوجه شد در برنامه های نونو اسپیریتو سرمربی جدید والنسیا جایگاهی ندارد،درخواست باشگاه مبنی بر فسخ قرارداد را پذیرفت.

آمادئو سالوو مدیر عامل والنسیا گفت:ریکاردو کاستا شخصیتی آقامنش دارد و کاملا حرفه ای است؛او بدون مشکل با ما بر سر فسخ قرارداد همکاری کرد.همیشه در ذهنم می ماند که کاستا رفتاری بسیاری حرفه ای داشت.

ریکاردو کاستا که تابستان 2010 به والنسیا آمد،گفت:به تمامی هواداران،کارکنان و هم تیمی های والنسیا درود می فرستم.زمان آن رسیده که دوره ی جدیدی را آغاز کنم ولی والنسیا همیشه در قلب من می ماند.افتخار می کنم که کاپیتان والنسیا بوده ام.

تصویری که مشاهده می کنید،مربوط به اشک های کاستا پس از شکست تلخ در مقابل سویا در مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا در همین فصلی که گذشت،می باشد.

کاستا پس از فیلیپ سندروس و عادل رامی سومین مدافع میانی والنسیاست که از تیم خارج می شود و طبیعتا والنسیا برای شروع فصل حداقل به یک مدافع دیگر نیازمند است.ضمنا تا ساعاتی دیگر خبر پیوست جرمی متیو دیگر کاپیتان والنسیا به بارسلونا به مبلغ 20 میلیون یورو رسمی خواهد شد و با این انتقال احتمالی،والنسیا به تقویت کمی و کیفی بیشتری در قلب دفاع خود دارد.

Mohsente

بازگشت

تاکنون دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده.
شما اولین دیدگاه را بنویسید.

ارسال دیدگاه