از گوشه کنار مستایا

نویسنده:
از گوشه کنار مستایا

خبرهایی حول باشگاه (4 خبر)

1- آندرس گواردادو -مدافع هافبک چپ مکزیکی باشگاه- که نیم فصل گذشته را به صورت قرضی در بوندس لیگا توپ زد، اکنون با پیشنهادهایی از سه باشگاه مطرح مکزیکی مواجه شده است. وی پس از درخشش در جام جهانی 2014 برزیل مورد توجه باشگاه لاتزیو ایتالیا نیز قرار گرفته است. با توجه به انتقال برنات از جمع خفاشها و پیوستن به بایرن، جدایی گواردادو در هاله ای از ابهام قرار گرفته است.

2- برنامه دیدارهای پیش فصل باشگاه مشخص شد. بدین ترتیب خفاشها در اولین سفر خود به آلمان خواهند رفت و 2 دیدار تدارکاتی با تیمهای بایرویت و نورنبرگ در تاریخ 15 و 19 جولای برگزار خواهند کرد. پس از آن به آمریکای جنوبی رفته و به دیدار تیمهایی از پرو و شیلی می روند. لس چه سپس در تورنومت مهم امارات در انگلستان به میدان خواهد رفت. که در اولین دیدار به مصاف موناکو و سپس به دیدار بنفیکا خواهند رفت.

3- دیگو آلوز سنگربان شماره 1 والنسیا قرارداد خود را با باشگاه تمدید کرد. روفته مدیر ورزشی باشگاه در مصاحبه ای اعلام کرد که آلوز در پروژه های بلند مدت باشگاه جزء ارکان اصلی به حساب می آید. گفتنیست پیش از این یوونتوس با ارائه پیشنهادی 10.000.000 یورویی خواهان به خدمت گرفتن دروازه بان خوش استایل والنسیا بود.

4- انزو پرز هافبک آرژانتینی مورد توجه باشگاه، به تازگی مورد توجه منچستریونایتد قرار گرفته است. وی که پیشنهادی 20.000.000 از والنسیا دریافت کرده است، در مصاحبه ای اعلام کرده است از بودن در بنفیکا رضایت دارم.

 

Number7

بازگشت

تاکنون دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده.
شما اولین دیدگاه را بنویسید.

ارسال دیدگاه