نگاهی به کمربند میانی

نویسنده:
نگاهی به کمربند میانی

جان اوبی میکل از چلسی و نانی از منچستر مورد توجه والنسیا قرار دارند.

پس از توافق میان لیم و بانکیا، اکنون مالک سنگاپوری به دنبال تقویت تیمش است و به همین دلیل پس از مطرح شدن نام ستاره هایی همچون دیماریا و مانژوکیچ، حال اوبی میکل و نانی هم مورد توجه باشگاه قرار گرفته اند.

بر طبق گزارش Super Deporte این اولین بار است که والنسیا در کمین شکار ستارگان اسم و رسم دار دنیای فوتبال قرار دارد. ستاره هایی که تا چندی پیش حتی فکر خریدشان نیز برای هواداران دو آتشه لس چه غیر قابل باور بود. اما اکنون و پس از ورود لیم و رفاقت دیرینه وی با مندس (بزرگترین ایجنت رسمی فیفا) این رویا در شرف تبدیل به واقعیت است. شاید در نگاه اول این اخبار بیشتر شباهت به بازی رسانه ای و تبلیغاتی داشته باشد، اما پس از کمی تامل در میابیم با سرمایه گذاری 60.000.000 یورویی لیم با مشورت اشخاص کاردانی همچون روفته و آمادئو، در کنار برگ برنده ای چون خورخه مندس، این شایعات زیاد هم غیر واقعی نیست.

جان اوبی میکل؛ ستاره خط میانی چلسی که در این فصل 24 بار برای آبی های لندن در لیگ جزیره به میدان رفته مورد توجه باشگاه قرار دارد. ستاره ای که با توجه به علاقه خاصی که مورینیو به او دارد، انتقالش تا حدودی بعید به نظر می رسد.

اما داستان برای نانی بسیار متفاوت است. فوتبالیست پرتغالی که با باشگاهش به مشکل خورده است، به احتمال بسیار زیاد در تابستان از جمع شیاطین جدا خواهد شد. از طرفی خورخه مندس (مدیر برنامه های نانی) والنسیا را مکان بسیار مناسبی برای تجدید حیات فوتبالی وی می داند و اعتقاد دارد این بازیکن در والنسیا مجددا به روزهای اوجش باز خواهد گشت. گفته می شود هزینه احتمالی این انتقال کمتر از 15.000.000 یورو خواهد بود.

Number7 

بازگشت
Reza

می خواستم یه چیزی بگم می خوام بگم که اگه میشه منوی این سایت رو بهتر کنید وراجبه نقل وانتقلات هم بگم والنسیا بازیکن های خوبی می خواد امیدوارم بهترین بازیکن ها به این تیم بیاد .

valencia fc

سلام میشه منوی سایت رو خوب تر کنید با تشکر.

ارسال دیدگاه