لیم خواهان دیماریا

نویسنده:
لیم خواهان دیماریا

فوق ستاره آرژانتینی رئال مادرید، در تیررس مالک والنسیا

پس از ورود لیم به باشگاه، اکنون شایعات نقل و انتقالات اطراف والنسیا، بیش از هر زمان دیگری هواداران را پای رسانه ها میخکوب کرده. هوادارنی که سالهای سال خرید ستاره را در دستور کار باشگاه نمی دیدند، در بازار تابستانه پیش رو، هر روز نام فوق ستاره جدیدی را می شنوند.

تازه ترین ستاره ای که در لیست رویایی مولتی میلیاردر سنگاپوری قرار دارد کسی نیست جز: آنخل دیماریا.

لیم که رابطه بسیار نزدیکی با خورخه مندس (مدیر برنامه های دیماریا) دارد، به تازگی از وی خواسته تا هر چه سریعتر مقدمات حضور این ستاره آرژانتینی را در مستایا فراهم کند.

مالک ثروتمند باشگاه برای تقویت سمت چپ خط هافبک والنسیا، دیماریا را مناسب می داند و به همین رو خواستار به خدمت گرفتن وی در بازار تابستانه است.

دیماریا که به تازگی عنوان کرده به دلیل مسائل و مشکلات شخصی تمایل به ماندن در مادرید را ندارد، مشتریان بسیار زیادی از جمله یوونتوس دارد.

گفتنیست ارزش انتقال دیماریای 26 ساله 40.000.000 یورو اعلام شده که دستمزد سالیانه بالای او (5.000.000 یورو) این انتقال را بعید جلوه می دهد.

اِل آنجلیتو که در تابستان 2010 با هزینه 25.000.000 یورو در ازای قراردادی 5 ساله از بنفیکا به رئال پیوست، تاکنون در 124 بازی موفق به زدن 22 گل برای کهکشانی ها شده است.

دیماریا در تابستان پیش رو به احتمال بسیار زیاد در ترکیب ثابت آرژانتین برای جام جهانی قرار خواهد داشت.

number7

بازگشت
majid laROJA

یعنی واقعا ممکنه

mohamadi_a

میدونی محسن، والنسیا 40 میلیون یورو داره ، همونو به همه پیشنهاد میده !!!

فقط بازار گرمی میکنه

خب همین 40 میلیونو با این شرایط میشه 4 تا بازیکن خوب مثل فرناندو لیورنته، الکسیس، آدام جانسون و ....

ارسال دیدگاه