والنسیا به دنبال تقویت خط دفاع

نویسنده:
والنسیا به دنبال تقویت خط دفاع

والنسیا به دنبال چیخو کویاته،مدافع اندرلخت و خوانفران مورنو مدافع راست رئال بتیس است.

 

چیخو کویاته بازیکن 24 ساله ی سنگالی اندرلخت بلژیک که توانایی بازی به عنوان هافبک دفاعی و مدافع میانی را دارد،مورد توجه باشگاه والنسیا قرار گرفته است.این انتقال تا مرز رسمی شدن پیش رفته اما هنوز از سوی هیچ کدام از طرفین تایید نشده است.مبلغ توافقی 9 میلیون یورو ذکر شده است.قامت کویاته 193 سانتی متر است و یک بازیکن محکم و سریع محسوب می شود.

در حال حاضر مدافعان میانی والنسیا متیو و اوتامندی هستند؛قرارداد فیلیپ سندروس تمدید نخواهد شد.گفته می شود ریکاردو کاستا کاپیتان والنسیا هم به خاطر مشکلاتی که با مسئولان باشگاه دارد مستایا را ترک خواهد کرد.عادل رامی هم به زودی فروخته خواهد شد و با این تفاسیر والنسیا حداقل به یک مدافع میانی نیازمند است و کویاته می تواند گزینه ی مناسبی برای خط دفاع والنسیا باشد.پیوستن گارای مدافع میانی بنفیکا هم که گفته می شد انتقالی 15 میلیونی به والنسیا داشته باشد،منتفی به نظر می رسد.  

 علاوه بر والنسیا تیم های آرسنال،وست هام،لیورپول،ولفسبورگ و زسکا مسکو هم خواهان به خدمت گرفتن کویاته هستند.

 

خوانفران مورنو مدافع راست رئال بتیس مسئولان والنسیا را مجذوب خود کرده است.خوان فرانسیسکو مورنو فوئرتس 25 ساله توانایی بازی به عنوان مدافع و هافبک راست و مهاجم دوم را دارد.وی تابستان گذشته پس از اتمام قراردادش با رئال مادرید،با رئال بتیس به توافق رسید.

گفته می شود خوان فران با والنسیا بر سر قراردادی 5 ساله به توافق رسیده اند ولی هنوز خبر رسمی در مورد انتقال وی از بتیس به والنسیا منتشر نشده است.

در اخبار منتشر شده اعلام شده است که از بین خوآ پریرا و آنتونیو باراگن،مدافعان راست والنسیا یکی مستایا را ترک می کند.امید است که آنتونیو باراگان گزینه ی خروجی باشد چرا که از بیشتر جهات خوآ پریرا شرایط بهتری دارد .

 خوان فران 

Mohsente

بازگشت
mohamadi_a

منتقی؟؟؟؟ آها منطقی:d

 

ارسال دیدگاه