بررسی اجمالی

نویسنده:

با پوزش فراوان از تاخیر در به روز رسانی سایت،یک بررسی اجمالی می کنیم اتفاقات مهم در این چند هفته را و بعد از این پست بیشتر به مسائل مربوط به تیم خواهیم پرداخت:

والنسیا در بازی حساس مقابل رئال سوسیداد با نتیجه ی 4-2 شکست خورد و دوباره اختلاف این دو تیم در جدول به 5 امتیاز افزایش یافت و امید های والنسیا برای کسب مجوز در لیگ قهرمانان کمرنگ شد.

در این بازی سولدادو و جوناس برای والنسیا گلزنی کردند.

اما در بازی های هفته ی سی و چهارم که همین هفته بود والنسیا موفق شد با 4 گل سولدادو،بانگا،ریکاردو کاستا و جوناس(پنالتی) از سد میهمان خود،اوساسونا عبور کند که در این بازی مسعود شجاعی از دقیقه 56 وارد بازی شده بود.در این بازی آلخاندرو آریباس در دقیقه 54 و تیمور در دقیقه ی 74 از زمین بازی اخراج شدند.

از سوی دیگر ختافه دست به کار بزرگی زد و با نتیجه ی 2-1 از سد سوسیداد گذشت تا فاصله ی دوتیم برای کسب عنوان چهارم و صعود به مرحله ی مقدماتی لیگ قهرمانان به دو امتیاز کاهش یابد...

ریکاردو کاستا مدافع پرتغالی والنسیا قرارداد خود را یک سال دیگر با باشگاه تمدید کرد.این بازیکن 31 ساله حقوق کمتری را نسبت به گذشته دریافت خواهد کرد که از نکات جالب و ستودنی این قرارداد است.

ان شاالله به سایر اخبار در پست های بعدی اشاره می کنیم....

 

بازگشت

تاکنون دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده.
شما اولین دیدگاه را بنویسید.

ارسال دیدگاه