نگاهی به وضعیت تیم دوم والنسیا

نویسنده:
نگاهی به وضعیت تیم دوم والنسیا

قرارداد آلبرتو تندیو و جائومه دومنک بازیکنان تیم وی سی اف مستایا تمدید شد.

 

آلبرتو تندیو پسر میگل تندیو بازیکن سابق والنسیا و رئال مادرید قرارداد خود را تا تابستان 2017 تمدید کرد.این مدافع 19 ساله پیشنهاد تیم های اسپانیول،رئال مادرید و بارسلونا را رد کرد و تصمیم گرفت در والنسیا بماند.

  تندیو

جائومه دومنک دروازه بان 23 ساله ی تیم دوم والنسیا که دراین پشت سر دیگو آلوز و ویسنته گوایتا گاهی در تیم اصلی هم استفاده می شد،قرارداد خود را تا تابستان 2016 تمدید کرد.وی در این فصل به خاطر مصدومیت آلوز یا گوایتا 22 بار در بازی های رسمی روی نیمکت والنسیا نشست.

گفته می شود با خروج احتمالی ویسنته گوایتا از والنسیا،در فصل آینده جائومه دومنک دروازه بان دوم والنسیا خواهد بود و فرصت بازی به او خواهد رسید.

جائومه دومنک

 

از طرفی پیتر لیم به منظور تقویت تیم دوم والنسیا (وی سی اف مستایا) خواهان جذب ایوان کاوالیرو مهاجم 20 ساله و خوآ کانسلو مدافع 20 ساله ی بنفیکا شده است.کاوالیرو در سال 2014 به تیم ملی پرتغال دعوت شد و یک بازی ملی در کارنامه دارد.شاید بعید به نظر برسد که چنین بازیکنی حاضر شود در تیم دوم والنسیا بازی کند.

کانسلو در سمت راست خط دفاعی بازی می کند و پیش بینی می شود در آینده ای نه چندان دور جای خوآ پریرا مدافع راست فعلی والنسیا را پر کند.

  خوآ کانسلو

 ایوان کاوالیرو

 

Mohsente

بازگشت
valencia

والا منم بعید میدونم بازیکنی حاضر باشه از تیم اصلی بنفیکا به تیم دوم والنسیا بیاد blush

ارسال دیدگاه