خروج هافبک های دفاعی

نویسنده:
خروج هافبک های دفاعی

سیدو کیتا و اوریل رومئو از والنسیا جدا می شوند.

 

اوریول رومئو هافبک 23 ساله ی والنسیا که تابستان گذشته با عقد قراردادی یک ساله و قرضی از چلسی به والنسیا آمده بود با اتمام قرارداد قرضی اش به چلسی باز می گردد.رومئو که مقاطعی از فصل را مصدوم بود،نظر کادر فنی باشگاه را برای بقا در جمع بازیکنان فصل آینده لوس چه جلب نکرده است.رومئو 18 بار برای والنسیا بازی کرد.

رومئو-جوناس

دیگر هافبک دفاعی والنسیا که روز 9 ام تیر قراردادش با باشگاه به اتمام می رسد،سیدو کیتا است.هافبک 34 ساله ی اهل مالی والنسیا که زمستان 2014 به صورت بازیکن آزاد با والنسیا قرارداد امضا کرده بود،پیشنهاد مسئولان باشگاه را برای تمدید یک ساله ی قراردادش رد کرده است.نقل شده است که کیتا دستمزد پیشنهادی والنسیا را کافی ندانسته است.وی در حال حاضر بررسی تیم های لیورپول و آ اس رم است.کیتا در نیم فصلی که برای والنسیا به میدان رفت عملکرد قابل قبولی داشت.گفته می شود شانس رم برای به خدمت گرفت کیتا بیشتر از لیورپول است.

 کیتا-کانالس

 کریستین پورتوگوئز مانزانرا ملقب به پورتو کاپیتان تیم دوم والنسیا قرار است فصل آینده را به صورت قرضی خارج از والنسیا سپری کند.پورتو در این فصل در لیگ اروپا در مقابل دینامو کیف اوکراین و در لالیگا در مقابل رایو وایکانو به میدان رفته بود.گفته می شود الچه و چند تیم غیر اسپانیایی خواهان جذب این بازیکن 22 ساله هستند.

 پورتو

وضعیت اور بانگاه هنوز مشخص نیست.بانگا و اوتامندی هر دو در جام جهانی آرژانتین را همراهی نخواهند کرد و این امر شاید فرصت درخشش دوباره را از اور بانگا بگیرد.بانگای 26 ساله بازیکن ارزشمندی است و امید است که وی والنسیا را ترک نکند.

در مورد دانیل پارخو هم لازم به ذکر است که در قرارداد او با والنسیا مبلغ توافقی برای خروج این بازیکن 25 ساله از والنسیا 25 میلیون یورو درج شده است اما سران باشگاه این مبلغ را کافی نمی دانند و مبلغ دلخواهشان را چیزی در حدود 45 میلیون یورو اعلام کرده اند.پارخویی که در ازای 6 میلیون یورو از ختافه به والنسیا آمده بود،پیشنهادهایی 25 میلیونی دارد و این مبلغ می تواند بسیار به سود والنسیا باشد چرا که شاید بتوان گفت پارخو 25 میلیون یورو ارزش فنی ندارد.

اگر قرار است از بین پارخو و بانگا یکی از والنسیا خارج شود،امیدواریم آن بازیکن پارخو باشد چرا که هم از نظر فنی و هم از نظر مالی خروج پارخو سود بیشتری برای والنسیا به همراه خواهد داشت تا خروج بانگا.

آندره گومز و انزو پرز هافبک های میانی بنفیکا مورد نظر باشگاه برای تقویت خط میانی هستند.

Mohsente

بازگشت

تاکنون دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده.
شما اولین دیدگاه را بنویسید.

ارسال دیدگاه