از گوشه کنار مستایا

نویسنده:
از گوشه کنار مستایا

خبرهایی حول باشگاه (4 خبر)

1- جرمی متیو - کاپیتان دوم والنسیا - بار دیگر اعلام کرد از حضور در مستایا خوشحال است. متیو که مورد توجه باشگاه های بزرگی مثل بایرن مونیخ و بارسلونا قرار دارد، به AS گفت: طی صحبتی که با پیتزی داشتم، او می خواهد که فصل بعد هم در خدمت باشگاه باشم. من هم باید بگویم از بودن در اینجا راضی هستم و می خواهم فصل بعد نیز فوتبالم را در اسپانیا پیگیری کنم. گفتنیست بند جدایی متیو 30.000.000 پوند است.

2- باشگاه لیورپول انگلیس اعلام کرد خواهان حضور سیدو کیتا در آنفیلد است. با توجه به شرایط لیورپول و حضور این تیم در رقابتهای چمپیونزلیگ فصل بعد، کیتا با وجود درخواست تمدید قرارداد از سوی باشگاه اسپانیایی، هنوز تصمیمی مبنی بر جدایی یا ادامه حضور در مستایا نگرفته است.

3- دیگو آلوز - دروازه بان اول باشگاه - که همراه تیم در اردوی هنگ کنگ حضور دارد, در مصاحبه ای اعلام کرد: حقیقت این است که من رابطه بسیار خوبی با آمادئو و روفته دارم و ما در حال پیگیری مذاکرات برای نهایی کردن تمدید قرارداد هستیم. نمی خواهم قطعا بگویم، ولی این احتمال وجود دارد که برای مدتی بسیار طولانی در والنسیا بمانم. وی گفت: از روز اول که به اینجا آمدم، عشق را احساس کردم. مردم همیشه به من لطف داشته اند و من همیشه از بودن در اسپانیا رضایت کامل داشته ام. من یاد گرفته ام که همیشه در داخل و خارج از مستطیل سبز، برای اهدافم بجنگم. آلوز در پایان ابراز امیدواری کرد در والنسیا بازنشسته شود.

4- والنسیا امروز در بازی مقابل ویارئال، از لباسهای جدید خود رونمایی می کند. والنسیا که هفته گذشته قرارداد خود را با Joma فسخ و قراردادی جدید با کمپانی عظیم آلمانی Adidas امضا کرد، در رقابتهای LFP مقابل ویارئال و رنجرز هنگ کنگ از پیراهن های تولیدی این کمپانی استفاده خواهد کرد.

 

Number 7

بازگشت

تاکنون دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده.
شما اولین دیدگاه را بنویسید.

ارسال دیدگاه