قدرت والنسیا...

نویسنده:
قدرت والنسیا...

والنسیا در هفته ی سی و دوم لالیگا در یک بازی حساس مقابل مالاگا موفق شد با نتیجه ی قاطع 5-1 از سد مالاگا عبور کند و هم 3 امتیاز از مالاگا پیش بیفتد،هم با توجه به تساوی سوسیداد مقابل اوساسونا اختلاف امتیاز با سوسیداد به دو امتیاز کاهش یابد.

بازی دو تیم در نیم فصل اول 4-0 به سود مالاگا به اتمام رسیده بود و شاید این پیروزی 5-1 را بتوان انتقام بازی رفت دانست!

والنسیا ابتدا در دقیقه 25 توسط دنی پارخو موفق شد بازی را 1-0 به سود خود کند.3 دقیقه بعد سولدادو روی پاس آلی سیسوخو بازی را 2-0 کرد.در حالی که شاگردان پلگرینی از دریافت در گل در 3 دقیقه شوکه شده بوند،2 دقیه بعد از روی نقطه ی پنالتی سولدادو بازی را 3-0 کرد!یک دقیقه بعد کانالس گل چهارم و تیر خلاص را وارد دروازه ی مالاگا کرد تا کابوس مالاگا تکمیل شود.نیمه ی اول رو به اتمام بود که در آخرین لحظات نیمه ی اول خولیو باپتیستا یکی از 4 گل میزبان را جبران کرد.

نیمه ی دوم هم بی گل نبود و اور بانگا در دقیقه ی 56 روی پاس سفیان فاغولی بازی را 5-1 کرد...

از نکات دیگر بازی می توان به مصدومیت کانالس در دقیقه ی 35 اشاره کرد که سبب شد فاغولی به جای او 55 دقیقه ی باقی مانده را بازی کند.

ارنستو والورده:بازی را 5-1 بردیم دیگر حرفی نمی توانم بزنم.نتیجه ی عالی گرفتیم.حقیقتا ما به تعداد گل فکر نمی کردیم...پیروزی مهمی بود.

مانوئل پلگرینی:شب بسیاربدی بود.در نیمه ی دوم میخواستیم اختلاف را کم کنیم،موقعیت هم داشتیم اما متاسفانه موفق نشدیم.سخت است که دلایل این اتفاق را درک کنیم...

با این نتیجه و تساوی بدون گل اوساسونا و رئال سوسیداد،اختلاف سوسیداد و والنسیا در جدول به 2 امتیاز کاهش یافت و باید منتظر بازی یکشنبه ی آینده باشیم تا ببینیم والنسیا در خانه ی تیم چهارم جدول چه می کند.بازی سرنوشت سازی است که شاید پیروز این دیدار راه راحتی تا کسب سهمیه ی لیگ قهرمانان داشته باشد...

 

 

 

بازگشت

تاکنون دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده.
شما اولین دیدگاه را بنویسید.

ارسال دیدگاه