معرفی سهامدار جدید والنسیا

نویسنده:
معرفی سهامدار جدید والنسیا

پیتر لیم، مولتی میلیاردر سنگاپوری مالک جدید باشگاه والنسیا شد.

در جلسه صبح شنبه و پس از مدتها انتظار، بالاخره سرمایه دار 60 ساله سنگاپوری به عنوان مالک جدید و بزرگترین سهامدار این باشگاه ریشه دار اسپانیایی انتخاب شد. انتخابی که به نظر می رسد به یک نتیجه موفقیت آمیز منجر شده است.

پس از فرایند طولانی فروش اکثریت سهام که ماه ها به طول انجامید، امروز و طی یک جلسه رسمی با حضور نمایندگان تمامی دستگاه های مرتبط که 3 ساعت طول کشید، نهایتا این کنفرانس در ساعت 1:30 بعدازظهر با مشخص شدن لیم به عنوان بزرگترین سهامدار به نتیجه رسید. این نتیجه در شرایطی حاصل شد که طی روزهای اخیر اکثر گمانه زنی ها رای به سرمایه دار روسی و یا شرکت سربروس ایالات متحده می داد که با واکنش هواداران متعصب باشگاه نیز روبرو شده بود.

گفتنی ست لیم متعهد شده است 90.000.000 یورو از بدهی باشگاه دررابطه با بنیاد را پرداخت و سالانه مبلغ 1.000.000 یورو به مدت 6 سال به بنیاد را پرداخت کند. وی همچنین تعهد دارد در رابطه با تیم های آکادمی، جوانان، نهاد، مدارس فوتبال و تیم زنان کمک رسانی کند.

لیم در نقل و انتقالات تابستانه 60.000.000 یورو سرمایه گذاری خواهد داشت بعلاوه بازیکنان سرشناسی که مالکیت آنان را در اختیار خود دارد از جمله: ازکیل گارای - رودریگو و آندره گومز از بنفیکا و جکسون مارتینز از پورتو.

در رابطه با ورزشگاه، لیم می تواند ورزشگاه قدیمی را به ارزش 150.000.000 یورو فروخته و در ازای آن پروژه نیو مستایا را تکمیل کرده و آن را به یکی از بهترین ورزشگاه های جهان بدل سازد.

در ادامه کنفرانس مطبوعاتی، اورلیو مارتینز - رئیس بنیاد - خبر از ابقای سالوا آمائدو (مدیر عامل)، روفته (مدیر ورزشی) و آیالا داد. همچنین خبر از ابقای پیتزی به عنوان سرمربی، که در این صورت قرارداد دیگو آلوز و سیدو کیتا نیز تمدید خواهد شد.

در پایان مارتینز و آمادئدو در پیام هایی از صبر و شکیبایی هواداران پرشور والنسیا قدردانی کرده و آینده روشنی را برای باشگاه آرزو کردند.

به قلم شماره7

 

بازگشت
ناصر والنسیا/آتلتیکومادرید

زنده باد والنسیا دوست داشتنیsmiley

زنده باد آتلتیکومادرید قهرمان لالیگاyes

mohamadi_a

از قیافش معلومه اومده برا پولشویییییییییییییییییییییییی:D

 

امیر

رودریگو و مارتینز خیلی عالین. امیدوارم امسال دیگه سال ما باشه heart

ارسال دیدگاه