امان از وقتهای تلف شده!

نویسنده:
امان از وقتهای تلف شده!

تیم مدعی رئال مادرید با خوش شانسی از شکست برابر والنسیا گریخت.

در چارچوب هفته سی و ششم لالیگا و در مهمترین بازی، والنسیا میهمان تیم پر افتخار رئال مادرید بود.

دو تیم هفته گذشته را با احساساتی کاملا متفاوت از هم پشت سر گذاشته بودند. رئال که پس از 12 سال به فینال چمپیونز لیگ رسیده است و بسیار امیدوار به کسب لادسیماست، در برابر والنسیایی قرار می گرفت که بُهت زده از حذف ناباورانه در نیمه نهایی یورولیگ گتم به برنابئو می گذاشت.

با این شرایط بازی در حالی شروع شد که در 10 دقیقه ابتدایی طوفان مادریدی ها ورزشگاه را به وجد می آورد. حملات کُشنده مثلث BBC آلوز را مجبور به واکنشهای خیره کننده می کرد. واکنشهایی که به هیچ کدام از ستاره های میلیاردی رئال، اجازه عرض اندارم در برابر این دروازه بان آماده را نمی داد.

در شرایطی که بازی یکطرفه دنبال می شد، این جوانان والنسیا بودند که در یک ضدحمله سریع و روی سانتر ارسالی فقولی، پارخو توپ را به تیر دروازه کوبید تا زنگ خطر برای قوهای سپید به صدا در بیاید. پس از آن بازی نسبتا متعادل دنبال می شد که ضدحمله ای دیگر از خفاشها، شوت ستاره خوش تکنیک الجزایری را به دنبال داشت که لوپز توپ را به کرنر فرستاد. کرنری که با سانتر زیبای پارخو و ضربه سر متیو، والنسیا را در آخرین دقیقه نیمه اول به نخستین گل بازی رساند.

با شروع نیمه دوم باز هم این کهکشانی ها بودند که ابتکار عمل را در دست گرفتند و در نهایت در دقیقه 59 روی یک پاسکاری سه نفره، توسط کاپیتانشان گل تساوی را وارد دروازه والنسیا کردند. هنوز 6 دقیقه از شادی راموس نگذشته بود که مجددا و روی یک ضدحمله دیگر، پارخو دروازه رئال را فرو ریخت.

پس از این گل بود که آنجلوتی تمام عناصر هجومی تیمش را بکار گرفت تا تیمش دست خالی زمین را ترک نکند. در نهایت این فوق ستاره پرتغالی بود که در دقیقه 2+90 گل تساوی بخش تیمش را وارد دروازه آلوز کرد تا کهکشانی ها به 2 مسابقه آینده امیدوار بمانند.

والنسیا با این تساوی 46 امتیازی شد و به رده هشتم جدول بازگشت.

ترکیب والنسیا: آلوز - برنات - متیو - کاستا - پرییرا - پارخو ( وزو 89 ) - کیتا - فوئگو - فقولی - وارگاس ( بارگان 5+90 ) - آلکاسر( جوناس 67 )

 

به قلم: شماره7

بازگشت
ناصر

آتلتیکومادرید قهرمان لالیگا خواهد شد...

زنده باد آتلتیکومادرید

زنده باد والنسیا

امید اسماعیلی

والنسیا بهترین تیم و با شرافت ترین تیم غیر ایرانی

 

viva valencia viva

farshad

اور بانگا کجاست پس؟!!!! همه مشکلات ما بخاطر نبود بانگا است..قلب تیم بود وسط زمین

 

farshad

سال بعد ایشالله قهرمانی

 

ارسال دیدگاه