افزایش اختلاف با سوسیداد

نویسنده:
افزایش اختلاف با سوسیداد

والنسیا در زمین اسپانیول در یک بازی که کلی اتفاق در دقایق پایانی آن افتاد با نتیجه ی 3-3 متوقف شد و با توجه به پیروزی سوسیداد،اختلاف دو تیم به 4 امتیاز رسید و کار والنسیا برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان فصل آینده خیلی سخت تر از قبل شد.

در نیمه ی اول والنسیا به جز یکی دو صحنه موقعیت گل دیگری نداشت که یکی از آن ها گل دقیقه ی 8 والنسیا بود که داور آن را آفساید اعلام کرد.در آخرین لحظات نیمه ی اول،اسپانیول توسط واکاسو با یک ضربه ی سر به گل رسید و با یک روحیه ی خوب به رختکن رفت.

در نیمه ی دوم با همکاری بانگا و کانالس،سرجیو کانالس موفق شد در دقیقه 53 بازی را به تساوی بکشاند.

در 10 دقیقه ی پایانی اتفاقات زیادی افتاد!ابتدا وردو در دقیقه 82 بازی را 2-1 به نفع میزبان کرد و بازی طوری پیش می رفت که اسپانیول صاحب یک پیروزی ارزشمند شده اما جوناس دردقیقه 87 بازی را به تساوی کشاند.این پایان کار نبود،سولدادو در وقت های تلف شده والنسیا را 3-2 پیش انداخت.در آن لحظات کمتر کسی تصور می کرد که والنسیا گل تساوی را دریافت کند اما این مهم توسط گارسیا در آخرین لحظات بازی انجام شد تا بازی با تساوی 3-3 به اتمام برسد.

با این تساوی و برد سوسیداد شرایط والنسیا برای کسب رتبه ی چهارم خیلی سختتر شد.شنبه والنسیا در خانه به مصاف مالاگایی می رود که مثل خفاش ها 50 امتیاز دارد.

والنسیا:

گوایتا،پریرا،ریکاردو کاستا(رویئز 40)،،متیو،گواردادو،بانگا،پارخو،تینو کاستا(آلبلدا 46)،کانالس(فاغولی 78)،جوناس،سولدادو

والورده از تساوی مقابل اسپانیول احساس رضایت کرد.

 

بازگشت

تاکنون دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده.
شما اولین دیدگاه را بنویسید.

ارسال دیدگاه