از گوشه کنار مستایا

نویسنده:
از گوشه کنار مستایا

خبرهایی حول باشگاه (6 خبر)

1- سالوا آمادئو - مدیر باشگاه - در مصاحبه ای بعد از بازی عنوان داشت: در این سطح از مسابقات چنین داوریهایی افتضاح است، نمی دانم چطور یوفا برای دیداری به این مهمی این داور را انتخاب کرد. وی ادامه داد: تمام دنیا شاهد گل آفساید بازیکن سویا بودند. از آن مضحک تر کارت زرد بی دلیلی بود که به آلکاسر داده شد. ما بابت این تصمیمات به یوفا شکایت خواهیم کرد.

2- باشگاه لیگ برتری کاردیف سیتی خواهان جوانس مهاجم برزیلی خفاشان شد. کاردیف در ژانویه هم خواهان مهاجم با تجربه والنسیا بود که با رد این پیشنهاد، این باشگاه مجددا خواهان جوناس برای فصل آتی است. گفتنی است قرارداد جوناس در تابستان آینده با والنسیا به اتمام خواهد رسید. جوناس پس از ورود پیتزی به مستایا جایگاه ثابت خود در ترکیب اولیه را از دست داده است.

3- برلوسکونی به پیتر لیم: "پیشنهاد 500.000.000 یورویی برای آث میلان خنده دار است". مالک میلان اعلام کرد اگر فکر کنیم که میلان تنها 500.000.000 یورو می ارزد، دیوانه ایم! گفته می شود لیم که علاقه مند به مالکیت والنسیاست، تا کنون برای خرید لیورپول ، اینتر و آث میلان پیشنهاداتی را ارائه کرده است.

4- کمیته مدیریت بنیاد والنسیا اعلام کرد زمان ارزیابی پیشنهادات تا 12 مِی تمدید می شود. این کمیته در بیانیه رسمی اعلام کرد: کمیته برگزاری به اتفاق آرا رای به تمدید زمان از پیش تعیین شده داده است. بدین ترتیب تاریخ قبلی به 12 می تغییر یافت. گفته می شود پیش از این قرار بود حداکثر تا تاریخ 22 آپریل مراحل مناقصه پایان پذیرد اما با توجه به پیچیدگی و حجم سنگین محاسبات این تاریخ 3 بار تمدید شده است.

5- دیگو آلوز و کاستا به تمرینات گروهی بازگشتند. پس از مصدومیت برنات در بازی دیشب از ناحیه ران پای چپ، اکنون با بازگشت آلوز و کاستا امیدواری های پیتزی قدری افزایش یافت.

6- پرچم هایی با مضمون " بله ما می توانیم " برای بازی برگشت یورولیگ در برابر سویا برای هواداران آماده شده است. هواداران بسیار امیدوارند تا در دیدار برگشت، همچون دیدار بازل والنسیا به رقابتها بازگردد.

 

به قلم: شماره7

بازگشت
Mehdi

در مورد پیتر لیم باید بگم که مالکان اندونزیایی هر جا که رفتن گند زدن امیدوارم باشگاه رو به لیم نفروشن.در مورد بازی برگشت امشب هم امید زیادی ندارم ولی به هر حال ما والنسیا هستیم و میتونیم هر غیر ممکنی رو ممکن کنیم .فراموش نکنیم که امسال تو لالیگا بارسلونای بزرگ رو شکست دادیم پس یک پیروزی 2بر0 مقابل سویا و صعود در ضربات پنالتی اصلا دور از دسترس نیست.محسن جان به عنوان مدیر سایت ازت گلایه دارم حدود شش روز هستش که به سایت سر میزنم ولی اصلا خبر جدیدی نمیذاری تو سایت .از همه مهمتر تا چند ساعت دیگه بازی حساس تیممون شروع میشه نه مصاحبه ای نه اخباری نه چیزی .امیدوارم از این به بعد فعالیت کانون هواداران والنسیا بیشتر بشه .البته میدونم حتما شما هم مشکلات و محدودیت های خودتونو دارید شاید هم دست نباشه که من یک طرفه به قاضی برم.به هر حال پیروز باشید.

ارسال دیدگاه