باز هم شکست. باز هم داور

نویسنده:
باز هم شکست. باز هم داور

والنسیا در دور رفت نیمه نهایی یورولیگ با 2 گل مغلوب شد.

در چارچوب نیمه نهایی یورولیگ دیشب دو تیم اسپانیایی والنسیا و سویا در پیژوان (ورزشگاه اختصاصی سویا) به مصاف یکدیگر رفتند.

والنسیا امیدوار بود تا با کسب یک نتیجه خوب، در دیدار برگشت کار را در مستایا یکسره کند. اما به مانند اکثر دیدارهای این فصل، باز هم این خفاشها بودند که بیشترین ضربه را از اشتباهات مهلک داوری خوردند. والنسیا که بازی را خوب شروع کرده بود و اداره می کرد، می رفت که توسط آلکاسر جوان به گل برسد. اما واکنش بتو مانع از فروپاشی دروازه شد.

در ادامه و در دقیقه 30 ، سانتر ارسالی راکیتیچ در موقعیت آفساید کاملا واضح توسط استفان امبیا به گل اول سویا تبدیل شد. تنها سه دقیقه بعد باکو در موقعیت تک به تک توپ را برای دومین بار به تور دروازه والنسیا رساند تا امیدهای خفاشها همراه با تمرکزشان تا حدود زیادی از بین رود. در انتهای نیمه اول برنات جوان هم با مصدومیت زمین بازی را ترک کرد و جای خود را به گایا داد.

با شروع نیمه دوم فشار والنسیا بیشتر و بیشتر شد. اما ضربات پی در پی بازیکنان با بدشانسی تمام به گل تبدیل نشد. مهمترین آنها شوت جوناس بود که توسط دروازه بان برگشت داده شد و در ادامه ضربه سر وارگاس به تیر دروازه برخورد کرد.

در اواخر این نیمه نیز باز هم این داور بازی بود که با کارت زرد اشتباه به آلکاسر و محروم کردن وی از دیدار برگشت، ستاره میزبان در میانه میدان لقب گرفت!

هرچند جبران نتیجه 2-0 در مستایا کار بسیار سختی برای والنسیا خواهد بود، اما خفاشها بارها نشان داده اند که مرد روزهای سخت هستند. باید تا 5شنبه به انتظار نشست و دید بازهم این ستاره های جوان می توانند ماموریت غیر ممکن را انجام دهند یا خیر..

ترکیب والنسیا: گوایتا - پرییرا - متیو - فوئگو - برنات( 45 گایا) - کیتا - پارخو - فقولی ( 73 جوناس) - وارگاس - کارتابیا ( 56 پیاتی) و آلکاسر

 

به قلم: شماره7

بازگشت
mohamadi_a

آره دیگه وقتی بازیکن نداریم ، این که داوری بد بوده و زمین کجه و اینا ...

ارسال دیدگاه