والنسیا - سویا - راند اول!

نویسنده:
والنسیا - سویا - راند اول!

دور رفت مرحله نیمه نهایی یورولیگ امشب برگزار خواهد شد.

والنسیا امشب و شاید در یکی از مهمترین دیدارهای فصل میهمان سویاست. چشم امید پیتزی و تمام هوادارن به ساقهای طلایی جوانان تاثیرگذار باشگاه و ستاره های آینده فوتبال دنیاست.

والنسیا که در گام قبل ماموریت غیر ممکن را به بهترین شکل ممکن به انجام رساند و با برتری 5-0 برابر بازل و در مجموع 5-3 راهی نیمه نهایی شد، اکنون به سد بزرگی بنام سویا با مربی خوش فکری همچون اونای امری برخورد کرده است که این فصل تیمش را به یکی از بهترین تیمهای فصول اخیر باشگاه تبدیل کرده است.

دو تیم در چارچوب لالیگا این فصل در ورزشگاه خانگی سویا به تساوی بدون گل رضایت دادند. اما این بازی کجا و آن کجا!

نکته ای که طرفداران سویا به آن می بالند، شکست ناپذیری آنان در برابر خفاشها در "رومن سانچز" (ورزشگاه خانگی سویا) در 10 سال اخیر است. آخرین دیداری که والنسیا توانست میزبان قدرتمندش را در خانه مغلوب کند، در ماه مِی سال 2004 بود که با 2 گل پیروز شد. از طرفی این طلسم 10 ساله می تواند به نقطه قوتی برای خفاشهای جوان تبدیل شود. جایی که ستاره این روزهای خط آتش تیم، در مصاحبه اش اعلام میکند: "تمام تلاش ما پیروزی در بازی رفت خواهد بود"

پیتزی که با برگرداندن والنسیا به رقابتها با پیروزی خیره کننده در برابر بازل بیش از پیش نزد هواداران محبوب شده است، در کنفرانس مطبوعاتی خود این دیدار را پلی بسوی تورین دانست و عنوان کرد: " ما بازی سختی را پیش رو خواهیم داشت. سویا بازیکنان بسیار خوبی در اختیار دارد که در کنار کادرفنی با تجربه و قدرتمندش، تیم قابل احترامی بشمار می رود. ما بدنبال حضور در دیدار نهایی هستیم و برای یک بازی خوب و هماهنگ در رومن سانچز پیژوان متمرکز شده ایم.

ترکیب احتمالی والنسیا در دیدار امشب:

دروازه بان: ویسنته گوایتا

مدافعان: برنات - متیو - فوئگو - ژوا پرییرا

هافبکها: کارتابیا - پارخو - کیتا - فقولی

مهاجمان: وارگاس و آلکاسر

 

به قلم: شماره7

بازگشت

تاکنون دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده.
شما اولین دیدگاه را بنویسید.

ارسال دیدگاه