یونایتد و المپیاکو به دنبال رامی

نویسنده:
یونایتد و المپیاکو به دنبال رامی

منچستر یونایتد انگلستان و المپیاکو یونان و مارسی فرانسه خواهان به خدمت گرفتن عادل رامی شدند.

عادل رامی -ملی پوش فرانسوی والنسیا- که سال قبل با قراردادی قرضی راهی میلان شد، اکنون از سه تیم بزرگ اروپایی پیشنهاد دارد.

گفته می شود میلان خواهان دائمی کردن قرارداد این مدافع تنومند با قیمتی کمتر از ارزش اوست، از طرفی والنسیا حاضر به فروش این ملی پوش 28 ساله با مبلغی کمتر از 7.000.000 نخواهد بود.

با این شرایط شنیده می شود منچستر یونایتد و المپیاکو و مارسی برای تحکیم قدرت دفاعی خود حاضر به پرداخت مبلغ مورد نظر والنسیا، برای جذب این بازیکن خوش نقش هستند. پیش از این رامی اعلام کرده بود در سن سیرو راحت است و متمایل است قرارداد خود با میلان را تمدید کند.

 

به قلم: شماره7

بازگشت
mohamadi_a

رامی به دلیل مشکلاتی که با مربی قبلی داشت از والنسیا جدا شد!حالا که مربی عوض شده چرا برش نمی گردوند خدا داند!! اصلن یکی بگه کجای دنیا یک تیم وقتی بازیکنشو نیاز داره اونو قرض میده!!

ValenciA

درسته که رامی با مربی مشکل داشت. ولی تو صحبتهایی که داشت، کادر مدیریتی باشگاه رو هم به باد انتقاد گرفت. به همین دلیل باشگاه اعلام کرد که دیگه رامی رو نمیخواد. از طرفی مفت هم فروخته نمیشه :)

mohamadi_a

فروش یک بازیکن شاید پولی رو به همراه داشته باشه اما هزینه ای که باشگاه در قبال نبردن جام و نگرفتن سهمیه لیگ قهرمانان اروپا متحمل میشه خیلی بیشتر از این پولاست.وقتی سیلوا وویا رو فروختن 90میلیون یورو به حساب باشگاه واریز شد،اما بعد از اون والنسیا 3سال غیر متوالی سهمیه لیگ قهرمانان نگرفت که با یه حساب سر انگشتی والنسیا میتونست همون پولو بدست بیاره و بازیکناشم نگه داره

ارسال دیدگاه