جای خالی آلکاسر!

نویسنده:
جای خالی آلکاسر!

رئال سوسیداد در خانه با یک گل از سد والنسیا گذشت.

در یکی از مهمترین دیدارهای هفته بیست و هشتم لالیگا، دو تیم رئال سوسیداد و والنسیا در ساعت 20 یکشنبه شب به وقت محلی به مصاف یکدیگر رفتند. حساسیت های این دیدار از آن جهت بود که هر دو تیم نیاز مبرم به امتیازات کامل این دیدار برای رسیدن به پله چهارم جدول داشتند. والنسیا که برای جبران شکست دور رفت و همچنین امتیازات از دست رفته هفته های اخیر، با ترکیبی هجومی به مصاف میزبان قدرتمند خود رفته بود، امید زیادی داشت تا دل هوادارانش را همچون دیدار پنج شنبه گذشته شاد کند. از طرفی سوسیداد که به هیچ عنوان به کمتر از پیروزی راضی نبود با ترکیب 3-3-4 و به قصد برد قاطع با همایت هوادارن پرشورش پا به میدان نهاده بود.

نیمه اول در حالی آغاز شد که اوایل بازی دو تیم مشغول محک زدن یکدیگر بودند. شوت راه دور و خطرناک گریزمان (جوان اول سوسیداد) در دقیقه 6 نوید یک بازی خوب را می داد، اما اکثر بازی در میانه میدان دنبال شد. در اواخر این نیمه دو موقعیت طی 2 دقیقه برای فقولی و جوناس از دست رفت تا دو تیم با تساوی به رختکن بروند.

با شروع نیمه دوم، بازی متعادل دنبال می شد که روی سانتر پارخو، روئیز جلو کشیده سخت ترین کار ممکن را انجام داد و در حالی که فقط یک دروازه خالی پیش رویش بود، از یک متری توپ را به تیر عمودی دروازه کوبید تا همان توپ در برگشت و با ضربه سر زیبای "آگیرتزه" میزبان با یک گل پیش بیافتد.

هشت دقیقه بعد و روی اشتباه مدافعان والنسیا گریزمان در موقعیت تک به تک قرار گرفت که واکنش عالی آلوز مانع از فروپاشی مجدد دروازه خفاشها شد. در ادامه موقعیتهای خفاشان یکی پس از دیگری از دست رفت تا جای خالی آلکاسر (که به دلیل محرومیت این بازی را از دست داده بود) به شد احساس شود.

والنسیا با این شکست در همان امتیاز 36 باقی ماند تا عملا شانس کسب سهیمه را از دست بدهد. و تمام تمرکز خود را برای قهرمانی در یورولیگ بکار بندد.

ترکیب والنسیا:

 

به قلم: شماره7

بازگشت

تاکنون دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده.
شما اولین دیدگاه را بنویسید.

ارسال دیدگاه