باخت بی موقع!

نویسنده:
باخت بی موقع!

والنسیا مقابل تیم ته جدولی تن به شکست داد.

در آخرین بازی هفته بیست و ششم لالیگا، رایووایکانو ته جدولی میزبان والنسیای اوج گرفته بود. والنسیا که در دور برگشت بازیها شکست ناپذیر ظاهر شده بود، در شرایطی گام به این دیدار می گذاشت که با توجه به پیروزی بیلبائو و سویا، نیاز مبرم به هر 3 امتیاز این بازی داشت.

خفاشها بازی را در شرایطی آغاز کردند که گویا غرور سراپای وجودشان را فراگرفته بود. اما در مقابل وایکانو که در جایگاه نوزدهم جدول بیست تیمی لالیگا قرار دارد، با انگیزه برد در این دیدار و فرار از خطر سقوط پا به میدان گذاشته بودند.

در همان ابتدای بازی وایکانو توسط "لاریوی" آرژانتینی صاحب موقعیت شد که این بازیکن توپ را به تیر عمودی دروازه کوبید تا زنگ خطر را برای پیزی و شاگردانش به صدا در آورد. اما والنسیا که بر خلاف دیدارهای قبلی خود، آنچنان هماهنگ و منسجم نبود، در تنها موقعیت نیمه اول و روی ضربه ایستگاهی آلکاسر هم به نتیجه نرسید تا در ادامه موقعیتهای وایکانو هم از دست برود و نیمه اول بدون گل به پایان برسد.

با آغاز نیمه دوم دو تیم بازی برابری را به نمایش گذاشتند ولی این رایووایکانو بود که در دقیقه 60 توسط مهاجم خطرناک آرژانتینی خود "لاریوی" به گل رسید و این تنها گل این دیدار بود.

از نکات بازی میتوان به اخراج بارگان در دقیقه 76 اشاره کرد. هرچند که والنسیا با نبود 5 بازیکن کلیدی خود در این دیدار کار سختی در پیش داشت لکن به هر روی با شکست در این هفته تا حدود زیادی از جمع مدعیان کسب مقام چهارمی و صعود به لیگ قهرمانان فصل آتی باز ماند.

والنسیا در ادامه این رقابتها سه دیدار مهم و حیاتی با تیمهای بیلبائو ، سوسیداد و ویارئال انجام خواهد داد که پس از این دیدارها میتوان تا حد زیادی چهره تیم چهارم این رقابت ها را شناخت.

ترکیب والنسیا:

 

به قلم: شماره7

 

بازگشت

تاکنون دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده.
شما اولین دیدگاه را بنویسید.

ارسال دیدگاه