پیروزی سخت اما دلچسب!

نویسنده:
پیروزی سخت اما دلچسب!

والنسیا موفق شد در یکی از سرنوشت سازترین دیدارهای فصل گرانادا را از پیش رو بردارد.

در یکی از دیدارهای هفته بیست و پنجم لالیگا ساعاتی پیش دو تیم والنسیا و گرانادا در مستایا به مصاف یکدیگر رفتند.

والنسیا که به ثبات خوبی در نیم فصل دوم رسیده است با پیروزی ارزشمند در دیدار مقابل دیناموکیف پا به این دیدار گذاشت و با توجه به نتیجه گیری اکثر تیمهای بالای جدولی در این هفته، مصمم به کسب امتیازات کامل این دیدار بود.

مردان پیزی از همان ابتدا نبض بازی را در دست گرفتند و حملات پر دامنه ای بر روی دروازه حریف تدارک دیدند. اما بر خلاف جریان بازی این گرانادا بود که در دقیقه 47 توسط "پیتی" هافبک کهنه کار خود به گل رسید.

در ادامه و با تعویضهای رو به جلو سرمربی خوش فکر والنسیا، باز هم این میزبان بود که بازی را در اختیار داشت و بالاخره موفق شد توسط "پاکو آلکاسر" مهاجم آینده دار خود به گل تساوی دست یابد.

پس از این گل هیچکدام از دو تیم در باز کردن دروازه حریف به نتیجه ای نرسیدند و در حالیکه همه گمان می کردند بازی با تساوی به پایان خواهد رسید، این "روبن وزو" مدافع 19 ساله و تازه وارد والنسیا بود که از فرصت استفاده کرد و در دقیقه 1+90 این دیدار برای دومین بار دروازه "روبرتو" را فروریخت و مستایا را غرق در شادی کرد.

والنسیا با این برد 35 امتیازی شد و جایگاه خود را در رده هشتم جدول تثبیت کرد.

ترکیب والنسیا: آلوز - بارگان - وزو - متیو - برنات - فوئگو - پارخو - فقولی - کارتابیا (73 میشل) - کیتا (53 آلکاسر) و وارگاس (60 جوناس)

 

به قلم: شماره7

بازگشت

تاکنون دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده.
شما اولین دیدگاه را بنویسید.

ارسال دیدگاه