مهاجم سرشناس اسپانیا مورد توجه والنسیا

نویسنده:
مهاجم سرشناس اسپانیا مورد توجه والنسیا

در صورت مالکیت لیم، فرناندو تورس یکی از خریدهای تابستانی باشگاه خواهد بود.

بنا بر گزارش های رسیده در صورتیکه مولتی میلیاردر سنگاپوری موفق به خرید سهام والنسیا شود، تورس را یکی از گزینه های خط حمله برای فصل آینده می داند.

والنسیا که در یک دهه ی گذشته با مشکلات مالی زیادی روبرو بود به اجبار ناچار به فروش ستارگان خود در سالهای اخیر برای تامین منابع مالی بوده است. اکنون به نظر می رسد با فروش سهام والنسیا این مشکلات تا حد زیادی برطرف خواهند شد.

خبرگزاریهای انگلیسی فاش کرده اند پیتر لیم که رابطه نزدیکی با مالک باشگاه چلسی دارد، در مورد انتقال ملی پوش اسپانیایی این تیم انگلیسی با رومن آبراموویچ مذاکره کرده است.

تورس 30 ساله که در سال 2011 با مبلغ قابل توجه 40.000.000 پوند از لیورپول به چلسی پیوست، هیچگاه نتوانست درخشش سابق خود را در این تیم تکرار کند. حال بنظر می رسد با بازگشت ستاره بلژیکی (روملو لوکاکو) به جمع آبی پوشان لندنی در پایان این فصل، جایگاه ال نینو در این باشگاه بیش از پیش به خطر خواهد افتاد. با توجه به افت قابل ملاحظه تورس، ارزش این بازیکن 13.000.000 پوند برآورد شده است. گفتنی است تورس پیش از این در مصاحبه ای عنوان کرده بود که علاقه مند است تا در سالهای آینده به کشور خود بازگردد و در لالیگا توپ بزند.

 

به قلم: شماره7

 طبقه بندی:فرناندو تورس
بازگشت
mohsente

من که به شخصه دوست ندارم تورس با این قیمت بیاد والنسیا!به نظرم گزینه های بهتر هم وجود دارن با سن و قیمت کمتر و کیفیت بالاتر!

ارسال دیدگاه