تساوی دو سر باخت

نویسنده:
تساوی دو سر باخت

سویا و والنسیا امتیازات را تقسیم کردند.

دیشب و در چارچوب هفته بیست و چهارم لالیگا، دو تیم همسایه به تساوی رضایت دادند. این بازی پربرخورد در شرایطی آغاز شد که هر دو تیم با ترکیب 1-3-2-4 و برای کسب هر سه امتیاز پا به میدان گذاشته بودند.

هر دو تیم که برای کسب سهمیه اروپا تلاش می کنند، بسیار امیدوار بودند تا با پیروزی در این مسابقه حساس و در شب توقف حریفان، خود را به تیمهای بالا نشین نزدیک کنند، اما در دیداری که چهره شاخص آن آلفونسو آلوارز (داور بازی) با 8 کارت زرد و 2 کارت قرمز بود، این بازی حساس بدون نکته فنی خاصی به اتمام رسید.

ریکاردو کاستا، کاپیتان با تجربه خفاشها که پس از مصدومیت بار دیگر به ترکیب اصلی تیم برگشته بود، در فاصله 9 دقیقه (دقایق 41 تا 50) با دو کارت زرد پیاپی از بازی اخراج شد. والنسیا که در خانه حریف به میدان رفته بود مجبور به دفاع همه جانبه شد تا از حداقل امتیاز اندوخته خود بهره ببرد. از نکات مهم بازی می توان به پنالتی دقیقه 63 ایوان راکیتیچ اشاره نمود که با واکنش خوب آلوز به گل تبدیل نشد تا در نهایت بازی با همان نتیجه بدون گل به پایان برسد.

ترکیب والنسیا: آلوز - کاستا - متیو - باراگان - برنات - فوئگو - پارخو (پریرا '82) - فقولی - کارتابیا (سندروس '54) - وارگاس - آلکاسر (کیتا '70)

 

به قلم: شماره7

بازگشت

تاکنون دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده.
شما اولین دیدگاه را بنویسید.

ارسال دیدگاه