کنفرانس مطبوعاتی پیاتی

نویسنده:
کنفرانس مطبوعاتی پیاتی

پابلو پیاتی: فوتبال بالا و پایین زیاد دارد، مهم این است که من از بودن در مستایا لذت می برم.

مهاجم ریز نقش والنسیا در کنفرانسی مطبوعاتی، نظر خود را راجع به شایعات اخیر بیان کرد. وی اعلام داشت: "اعتراف می کنم از اینکه قبلا جای ثابتی در ترکیب اولیه تیم نداشتم، ناراحت بودم. اما هرگز به فکر ترک اینجا نبودم.

من در اینجا سخت تمرین می کنم و به قرارداد خود متعهدم. من همیشه از فوتبال بازی کردن و بودن در والنسیا لذت می برم. با آمدن پیزی روحیه تیم افزایش پیدا کرده. خوشحالم که او به بازی من اعتقاد دارد و اکنون اعتماد به نفس بسیار خوبی به من داده است."

پیاتی همچنین عنوان داشت که پس از ورود پیزی نگرش تیم به فوتبال عوض شده است. او گفت: "طرز تفکر ما تغییر کرده. ما اکنون از فوتبال لذت می بریم. پس از ورود پیزی تیم به انسجام خوبی رسیده و ما می دانیم که برای پیروزی باید بجنگیم. نگاه ما به پیشرفت و رسیدن به مکان های بالای جدول است. " این بازیکن در پاسخ به سوالی در مورد بازی آینده با سه ویا گفت: "روحیه تیم بسیار خوب است. ما در تلاشیم تا روند با ثبات هفته های اخیرمان را ادامه دهیم. هدف ما از این بازی بدون شک پیروزی است. ما امتیازات کامل این دیدار را می خواهیم و این مهم با فداکاری و جنگندگی بازیکنان بدست می آید" وی در ادامه در مورد خریدهای ژانویه باشگاه ادامه داد: "بعضی از بازیکنانی که به ما پیوسته اند تجربه خوبی دارند و این به ما کمک زیادی خواهد کرد. این بازیکنان در کنار جوانان تیم، ترکیب خوب و قابل اعتمادی را تشکیل می دهند."

 

به قلم: شماره7

بازگشت

تاکنون دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده.
شما اولین دیدگاه را بنویسید.

ارسال دیدگاه