مراسم معارفه پدیده برزیلی

نویسنده:
مراسم معارفه پدیده برزیلی

آراجو، مهاجم جوان برزیلی، طی مراسمی به هواداران معرفی شد.

وینیسیوس آراجو، پدیده نوظهور برزیلی، چهارشنبه این هفته و کمتر از یک هفته پس از امضای قرارداد با باشگاه والنسیا به هواداران معرفی شد.

آراجو در اولین مصاحبه خود با هواداران گفت: از اینکه اینجا هستم بسیار خوشحالم. من بسیار مشتاق هستم تا در کنار سایر بازیکنان باشگاه را در تحقق اهدافش در نیم فصل دوم و سالهای آتی یاری کنیم. امیدوارم که برای تیم مثمرثمر باشم و بی صبرانه منتظرم در تیم به بازی گرفته شوم.

این مهاجم 20 ساله که از باشگاه کروزیروی کشورش به اسپانیا منتقل شده، عنوان کرد: احساس خیلی خوبی دارم، می خواهم هرچه زودتر با هم تیمی هایم آشنا شوم. من با وارگاس که در برزیل بازی می کرده و بازیکنان هموطنم مثل دیگو آلوز و جوناس رابطه بسیار خوبی برقرار کرده ام. من بسیار هیجان زده ام تا هر چه زودتر زبان اسپانیایی را فرا بگیرم.

وی افزود: فوتبال اسپانیا تفاوت زیادی با برزیل دارد. اما هنگامیکه با تیمهای اروپایی روبرو می شدیم من مشکلی با سبک بازیهای آنها نداشتم. من به سختی کار خواهم کرد تا هرچه زودتر با شرایط وفق پیدا کنم.

آراجوی 1.76 متری در پنجره نقل و انتقالات زمستانه با قراردادی 4 ساله به والنسیا پیوست. این بازیکن در 16 بازی برای کروزیرو 7 گل به ثمر رسانده است.

وی همچنین در تیم زیر 20 سال برزیل هم دارای 5 بازی و 3 گل ملی است.

 

به قلم: شماره7

بازگشت

تاکنون دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده.
شما اولین دیدگاه را بنویسید.

ارسال دیدگاه