فالکائو یکی از گزینه های خط حمله!

نویسنده:
فالکائو یکی از گزینه های خط حمله!

یکی از بهترین مهاجمان دنیا مورد توجه مالک احتمالی باشگاه

گزارشهای رسیده حاکی از آنست که در صورت مالکیت "لیم" در باشگاه باسابقه والنسیا، این باشگاه با ارائه پیشنهادی خواستار به خدمت گرفتن فوق ستاره موناکو می باشد.

پیتر لیم، مولتی میلیاردر سنگاپوری که در دیدار شب گذشته اتلتیکومادرید و والنسیا در ورزشگاه ویسنته کالدرون حضور داشت، اعلام کرد در صورت موفقیت در خرید سهام، برنامه دقیقی برای آینده باشگاه خواهد داشت که از جمله آن بستن تیمی قدرتمند در تابستان پیش رو است و یکی از گزینه های خط آتش تیم، این ملی پوش کلمبیایی است.

وی پیش از این اعلام کرده بود که در صورت موفقیت آمیز بودن پیشنهاد ارائه شده، بودجه قابل توجهی برای بهبود تیم در پایان فصل در اختیار کادر فنی خواهد گذاشت.

فالکائو اخیرا در مصاحبه با یکی از خبرگزاریهای اسپانیا اعلام کرده بود با توجه به شرایط لیگ فرانسه، خواهان خروج از موناکو در فصل آتی است. اوج درخشش این فوروارد باتجربه در فصول گذشته با سابقه بازی در اتلتیکومادرید و به ثمر رساندن 71 گل در 90 دیدار می باشد.

 

به قلم: شماره7

بازگشت
paydar valencia

سلام خدمت دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه. امیدوارم هر چه زودتر لیم والنسیا رو بخره و این شایعات رو به واقعیت واسمون تبدیل کنه. از ازل تا ابد والنسیا

mehdi albelda

خدا کنه جذبش کنیم مهاجم باکس فوق العادیه هستش .اون موقع هم رفت موناکو من خیلی ناراحت شدم واقعا حیف شد که لالیگا رو به مقصد لیگ کسل کننده و بی روح فرانسه ترک کرد

ناصر

امیدوارم تاجر میلیاردی سنگاپوری هر چه زودتر 70 درصد سهام والنسیا رو بخره...

فکر میکنم این خبر در حال حاضر مهمتره. در صورتی که این اتفاق بیافته میتونیم با جذب ستاره ها یکبار دیگه جز ابرقدرت های اسپانیا و اروپا قرار بگیریم.

زنده باد والنسیا و آتلتیکومادریدsmiley

ناصر

فقط والنسیا و آتلتیکومادریدyes

ارسال دیدگاه