والنسیا مشتری جدید آسپاس

نویسنده:
والنسیا مشتری جدید آسپاس

فوروارد لیورپول مورد توجه باشگاه والنسیا قرار گرفت.

یاگو آسپاس، فوروارد 27 ساله لیورپول انگلستان که از شرایط موجودش ناراضی است، تمایل دارد در پنجره نقل و انتقالات زمستانه، این تیم را ترک کند.

این مهاجم 176 سانتی متری که سابقه حضور در لیگ اسپانیا به همراه سلتاویگو را داراست، با پیشنهادی از دو تیم والنسیا و رئال بتیس روبروست.

والنسیا که در نقل و انتقالات زمستانه به دنبال تقویت خط حمله خود است، آسپاس را به عنوان یکی از گزینه ها در نظر دارد. این بازیکن که سابقه 50 گل در 153 بازی برای سلتا را دارد، تابستان گذشته و با مبلغ 7 میلیون پوند به لیورپول پیوست اما نتوانست درخشش خود در باشگاه سابقش را در لیگ جزیره هم تکرار کند و در مدت حضورش در این تیم انگلیسی تنها موفق شد یک گل در برابر اولدهام اتلتیک در جام حذفی به ثمر برساند.

اکنون والنسیا با ارائه پیشنهاد خود، خواهان انتقال قرضی این فوروارد اسپانیایی در بازار زمستانه می باشد.

 

به قلم: شماره7

بازگشت
alisdg
سلام. بر همه بر و بچ والنسیایی عزیز . از موقعی که پیتر لیم مدیریت والنسیا رو بعهده گرفته فکر های خوبی برای این نقل و انتقالات داره ، از جمله که به از مشاری های پر و پا قرص ژکو ی منسیتی شده . خلاصه کنتظر خبر های خوب باشید . به نقل از سایت گل دات کاک
mehdi albelda

باید تو نقل و انتقالات زمستانه حداقل یه بازیکن بزرگ رو جذب کنیم .من با این بازیکن موافق نیستم فکر نمیکنم بازیکن بزرگی باشه

ValenciA

ضمن تشکر از مهدی عزیز بخاطر نظرات گرانبهاش.

علی جان باید به عرض شما برسونم که هنوز مالکیت قطعی مشخص نشده و "لیم" فعلا یکی از گزینه هاست. اما احتمال مالکیتش محتمل تره.

به امید به اوج رسیدن دوباره ی خفاشها

paydar valencia

به نظر من هم بازیکنی بهتر از این باید جذب کنیم.

ارسال دیدگاه